Telefon Xiaomi Redmi Note 14 Pro, 256GB, 8GB RAM, Dual SIM, Midnight Black
Cod produs: 168237
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
595.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Retea | 4G |
|---|---|
| An lansare | 2025 |
| Model | REDMI NOTE 14 PRO |
| Incarcator inclus | Nu |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| Putere incarcator necesar | 10-67W USB PD |
| SIM | Nano SIM |
| Retea 2G | GSM: 850 900 1800 1900MHz |
| Retea 3G | WCDMA:1/5/8 |
| Retea 4G | TE FDD:1/3/5/7/8/20/28, TDD: 38/40/41 fara fir |
| Sistem de operare | Hyper OS |
| Interfata utilizator | Hyper OS |
Ecran
| Tip ecran | AMOLED |
|---|---|
| Dimensiune ecran | 6.67 inch |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 2712 x 1220 |
| Alte specificatii ecran | 120Hz, 1800nits |
Memorie
| Capacitate stocare | 256 GB |
|---|---|
| Memorie RAM | 8 GB |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
|---|---|
| Procesor | MediaTek Helio G100-Ultra |
| Frecventa (GHz) | pana la 2.2 |
| Procesor grafic | Mali G57 |
Foto video
| Camera principala | Tripla |
|---|---|
| Rezolutie (Mp) | 200MP f/1.65 + 8MP f/2.2+ 2MP f/2.4 |
| Rezolutie video | 1080p |
| Blitz | Da |
| Selfie Camera | 32MP f/2.2 |
| Camere Main/Selfie (MP) | 200+8+2/32 |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24


