Cod produs: 9259
Magazin: Euroamanet & Exchange Nufarul Capat
Locatie: str. Nufarului nr. 82, Oradea
Telefon: 0772.279.014
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
395.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Retea | 4G |
|---|---|
| An lansare | 2025 |
| Model | MOTOROLA G06 POWER |
| Incarcator inclus | Nu |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| Putere incarcator necesar | 5-18W USB PD |
| SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Interfata utilizator | Android |
Ecran
| Tip ecran | LCD |
|---|---|
| Dimensiune ecran | 6.88 inch |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 720 x 1640 |
| Alte specificatii ecran | 395 PPI, 120 Hz, 600 nits |
Memorie
| Capacitate stocare | 256 GB |
|---|---|
| Memorie RAM | 4 GB |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie | 1 TB |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
|---|---|
| Procesor | MediaTek Helio G81 Extreme |
| Frecventa (GHz) | 2x 2.0+ 6x 1.7 |
| Procesor grafic | Arm Mali-G52 MC2 |
Foto video
| Camera principala | Single |
|---|---|
| Rezolutie (Mp) | 50 f/1.8 |
| Blitz | Da |
| Selfie Camera | 8 MP f/2.0 |
| Camere Main/Selfie (MP) | 50/8 |
| Facilitati | Photo, Night Vision Mode, Auto Night Vision, Live Filter, Portrait, Panorama, Pro mode, Google Lens™ integration, Google Photos Editing: Photo Unblur, Magic Editor, Portrait Blur, Portrait Light, Sky, Color Pop, Cinematic Photos |
Date
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4GHz/5GHz, Wi-Fi hotspot |
|---|---|
| Bluetooth | 6.0 |
| GPS | GPS, GLONASS, Galileo, QZSS |
| USB | USB-C |
| NFC | Da |
Informatii suplimentare
| Difuzor | Da |
|---|---|
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, Sensor Hub, Senzor de amprenta, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, SMS |
Baterie
| Capacitate baterie (mAh) | 7000 |
|---|---|
| Wireless Charging | Nu |
| Fast Charging | Nu |
Euroamanet & Exchange Nufarul Capat
str. Nufarului nr. 82, Oradea
Telefon: 0772.279.014
Telefon: 0772.279.014
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21




