Cod produs: 81703
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
625.00 Lei
Cumpara
Caracteristici generale
| Retea | 5G |
|---|---|
| Model | MOTOROLA EDGE 50 FUSION |
| Incarcator inclus | Nu |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| Putere incarcator necesar | 5-68W USB PD |
| SIM | Nano SIM + eSIM |
| Sistem de operare | Android |
| Interfata utilizator | Android |
Ecran
| Tip ecran | pOLED |
|---|---|
| Dimensiune ecran | 6.67 inch |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Alte specificatii ecran | 144 Hz, 395PPI |
Memorie
| Capacitate stocare | 256 GB |
|---|---|
| Memorie RAM | 8 GB |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
|---|---|
| Procesor | Qualcomm® Snapdragon™ 7s Gen 2 |
| Frecventa (GHz) | 4x 2.4 +4x 1.95 |
| Procesor grafic | Adreno 710 |
Foto video
| Camera principala | Duala |
|---|---|
| Rezolutie (Mp) | 50 f/1.88 + 13 f/2.2 |
| Blitz | Da |
| Selfie Camera | 32 MP |
| Camere Main/Selfie (MP) | 50+13/32 |
Date
| WLAN | Wifi 2.4GHz, 5GHz 802.11 a/b/g/n/ac |
|---|---|
| Bluetooth | 5.2 |
| GPS | GPS, AGPS, LTEPP, Glonass, GALILEO, Beidou, QZSS |
| USB | USB-C |
| NFC | Da |
Informatii suplimentare
| Difuzor | Da |
|---|---|
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, Gyroscop, Sensor Hub, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, SMS |
Baterie
| Capacitate baterie (mAh) | 5000 |
|---|---|
| Wireless Charging | Nu |
| Tip baterie | Li-Po |
| Fast Charging | Da |
Altele
| Culoare | Albastru deschis |
|---|---|
| Continut pachet | Telefon, Cablu USB, Documentatie |
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 161.91 x 73.06 x 7.79 |
| Greutate (g) | 174 |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21




