Telefon mobil ZTE nubia AIR, Dual SIM, 8GB, 256GB, 5G, Titanium Black
Cod produs: 82887
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
555.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Versiune sistem operare | Android 15 |
| Model procesor | Unisoc T8300 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.2 GHz 2 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 76.7 x 6.7 x 164.2 mm |
| Greutate | 172 g |
| An aparitie | 2025 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.78 inch |
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1224 x 2720 |
| Functii display | Rata de refresh 120 Hz |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21


