Telefon mobil ZTE Blade A34, Dual SIM, 2GB RAM, 64GB, 4G, Grey
Cod produs: 79686
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
325.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Versiune sistem operare | Android 13 |
| Model procesor | Unisoc SC9863A |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 1.6 GHz |
| Senzori | Accelerometru |
| Continut pachet | Telefon |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni | 75.8 x 8.5 x 164 mm |
| SAR (W/kg) | |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.6 inch |
| Tip display | IPS |
| Rezolutie (pixeli) | 1612 x 720 |
| Functii display | HD+ |
Memorie
| Memorie interna | 64 GB |
| Memorie RAM | 2 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Porturi | Jack 3.5 mm USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 1 |
| Rezolutie camera principala | 8MP AF |
| Rezolutie camera frontala | 5 Mpx |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21





