Cod produs: 41150
Magazin: Euroamanet & Exchange Decebal
Locatie: str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
285.00 Lei
Cumpara
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Versiune sistem operare | Android 10 |
| Model procesor | MediaTek Helio G85 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2 GHz 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni | 77.2 x 8.9 x 162.3 mm |
| Greutate | 199 g |
| An aparitie | 2020 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.53 inch |
| Tip display | IPS |
| Rezolutie (pixeli) | 2340 x 1080 |
| Functii display | Corning Gorilla Glass 5 |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Slot card memorie | MicroSD |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | Jack 3.5 mm USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 4 |
| Rezolutie camera principala | 48 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 13 Mpx |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 5020 mAh |
Brand: Xiaomi
Euroamanet & Exchange Decebal
str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Telefon: 0799.876.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21




