Telefon mobil Xiaomi Redmi Note 15, 8GB RAM, 256GB, 5G, Blue
Cod produs: 170958
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
555.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Versiune sistem operare | Android 15 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.4 GHz 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate |
| Culoare | Albastru deschis |
| Clasa eficienta energetica | Clasa B |
| Dimensiuni | 164 x 7.4 x 75.4 mm |
| Greutate | 178 g |
| SAR (W/kg) | 0.99 |
| An aparitie | 2025 |
| Tehnologie | 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24




