Telefon mobil Xiaomi Redmi Note 12S, 8GB RAM, 256GB, Onyx Black
Cod produs: 83964
Magazin: Euroamanet & Exchange Transilvaniei
Locatie: str. Transilvaniei nr. 33, Oradea
Telefon: 0752.516.127
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
425.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune sistem operare | Android 13 |
| Model procesor | MediaTek Helio G96 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.05 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 73.87 x 8.09 x 159.87 mm |
| Greutate | 176 g |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
Euroamanet & Exchange Transilvaniei
str. Transilvaniei nr. 33, Oradea
Telefon: 0752.516.127
Telefon: 0752.516.127
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21



