Telefon mobil Xiaomi Redmi Note 11, Dual Sim, 128GB, 4GB RAM, 4G Negru
Cod produs: 81296
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
295.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Versiune sistem operare | Android 11 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 1.9 GHz 2.4 GHz |
| Senzori | Accelerometru Amprenta Senzor de proximitate |
| Continut pachet | Telefon |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 159.9 x 8.1 x 73.9 mm |
| Greutate | 179 g |
| SAR (W/kg) | 0.90 0.23 W/kg |
| An aparitie | 2022 |
| Tehnologie | 4G 3G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.43 inch |
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 2400 x 1080 |
| Functii display | Corning Gorilla Glass 3 409 ppi 90 Hz |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Slot card memorie | MicroSDXC |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | Jack 3.5 mm |
Foto video
| Numar camere | 5 |
| Rezolutie camera principala | 2 MP Macro 8 MP Ultrawide 2 MP Depth 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 13 Mpx |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21




