Telefon mobil Xiaomi Redmi 15, 8GB RAM, 256GB, 5G, Midnight Black
Cod produs: 81317
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
595.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Versiune sistem operare | Android 15 |
| Model procesor | Snapdragon 6s Gen 3 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.3 GHz 2 GHz |
| Senzori | Accelerometru Amprenta Senzor de proximitate |
| Culoare | Negru |
| Clasa eficienta energetica | Clasa B |
| Dimensiuni | 82.05 x 8.55 x 171.08 mm |
| Greutate | 224 g |
| An aparitie | 2025 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| Protectie | Dustproof Water-Resistant |
| RO-ALERT | Da |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21



