Telefon mobil Xiaomi 12 Pro, Dual SIM, 12GB RAM, 256GB, 5G, Gray
Cod produs: 14657
Magazin: Euroamanet & Exchange Lotus
Locatie: str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
535.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Versiune sistem operare | Android 12 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 1.8 GHz 2.5 GHz 3 GHz |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon Cheie SIM Cablu de date USB Type-C |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni | 74.6 x 8.16 x 163.6 mm |
| Greutate | 205 g |
| SAR (W/kg) | Cap 1.09 Corp 0.998 |
| An aparitie | 2022 |
| Altele | HyperCharge de 120W |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.73 inch |
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1440 x 3200 |
| Functii display | Dolby Vision HDR10+ Rata de reimprospatare la 120 Hz Corning® Gorilla® Glass Victus® |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 12 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6e |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 4 |
| Rezolutie camera principala | 50 MP Wide 50 MP Ultrawide |
| Rezolutie camera frontala | 32 Mpx |
| Rezolutie video | HD Full HD 4K 8K |
| Caracteristici foto/video | HDR Slow motion Time-lapse |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 4600 mAh |
Euroamanet & Exchange Lotus
str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Telefon: 0738.752.533
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21




