Telefon Mobil Sony Xperia 10 Plus,Dual Sim,64GB,4GB RAM,LTE 4G,Albastru
Cod produs: 169447
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
295.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Single SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | LE A2DP 5.0 AptX HD |
| Versiune sistem operare | Android 9 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 636 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Amprenta Senzor de proximitate |
| Dimensiuni | 73 x 8.3 x 167 mm |
| Greutate | 180 g |
| Altele | Quick charge |
| Tehnologie | 4G |
| RO-ALERT | Da |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24

