Telefon mobil Samsung Galaxy Z Fold5, 12GB RAM, 512GB, 5G
Samsung
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 41210
Magazin: Euroamanet & Exchange Decebal
Locatie: str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 170 Lei
1695.00 Lei
Cumpara
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone Telefon pliabil |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Model procesor | Snapdragon 8 Gen 2 |
| Numar nuclee | 8 |
| Culoare | Phantom Black |
| Dimensiuni | 129.9 x 6.1 x 129.9 mm 67.1 x 13.4 x 154.9 mm |
| Greutate | 253 g |
| SAR (W/kg) | |
| An aparitie | 2023 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 7.6 inch |
| Tip display | Dynamic AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2176 x 1812 |
| Functii display | QXGA+ 374 ppi Dynamic AMOLED 2X |
Memorie
| Memorie interna | 512 GB |
| Memorie RAM | 12 GB |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Ultrawide 50 MP Wide 10 MP Telephoto |
| Rezolutie camera frontala | 10 Mpx |
| Rezolutie video | HD Full HD 4K 8K |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 4400 mAh |
Brand: Samsung
Euroamanet & Exchange Decebal
str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Telefon: 0799.876.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21





