Telefon mobil Samsung Galaxy S26, Dual SIM, 12GB RAM, 256GB, 5G, Black
Samsung
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 19976
Magazin: Euroamanet & Exchange Gara
Locatie: str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 290 Lei
2895.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Incarcare wireless |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Model procesor | Exynos 2600 |
| Numar nuclee | 10 |
| Frecventa procesor | 3.8 GHz 2.76 GHz |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate Senzor de lumina Senzor geomagnetic |
| Continut pachet | Telefon Cheie SIM Cablu de date USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Clasa eficienta energetica | Clasa A |
| Dimensiuni | 71.7 x 7.2 x 149.6 mm |
| Greutate | 167 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 1.214W/kg Corp: 1.103W/kg |
| An aparitie | 2026 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| Protectie | Dustproof Water-Resistant |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.3 inch |
| Tip display | Dynamic AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2340 x 1080 |
| Functii display | 411 ppi Rata de refresh 120 Hz Corning® Gorilla® Glass Victus 2 2600nits |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 12 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Ultrawide 50 MP Wide 10 MP Telephoto |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD 4K 8K |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Detectia fetei Panorama HDR Mod portret Temporizator |
| Blit | Da |
Alimentare
| Incarcator inclus | Nu |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 4300 mAh |
Euroamanet & Exchange Gara
str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Telefon: 0771.163.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21




