Telefon mobil Samsung Galaxy S10e, Dual SIM, 128GB, 6GB RAM
Samsung
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 41547
Magazin: Euroamanet & Exchange Decebal
Locatie: str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
485.00 Lei
Cumpara
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | LE A2DP 5.0 aptX |
| Versiune sistem operare | Android 9.0 Pie |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 855 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.73 GHz 2.31 GHz 1.95 GHz |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 69.9 x 7.9 x 142.2 mm |
| Greutate | 150 g |
| SAR (W/kg) | 0.70 |
| An aparitie | 2019 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| Protectie | Waterproof Dustproof |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 5.8 inch |
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2280 x 1080 |
| Functii display | 522 PPI |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Slot card memorie | MicroSD |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | Dual Band Wi-fi direct Wi-fi hotspot 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | Jack 3.5 mm USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Wide 16 MP Ultrawide |
| Rezolutie camera frontala | 10 Mpx |
| Rezolutie video | HD Full HD 4K |
| Caracteristici foto/video | Panorama HDR |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 3100 mAh |
Brand: Samsung
Euroamanet & Exchange Decebal
str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Telefon: 0799.876.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21



