Telefon mobil Samsung Galaxy A36, Dual SIM, 6GB RAM, 128GB, 5G, Awesome Graphite
Cod produs: 83792
Magazin: Euroamanet & Exchange Transilvaniei
Locatie: str. Transilvaniei nr. 33, Oradea
Telefon: 0752.516.127
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
585.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Versiune sistem operare | Android 15 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.4 GHz 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Amprenta Senzor de lumina |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 78.2 x 7.4 x 162.9 mm |
| Greutate | 195 g |
| An aparitie | 2025 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| Protectie | Dustproof Water-Resistant |
| RO-ALERT | Da |
Euroamanet & Exchange Transilvaniei
str. Transilvaniei nr. 33, Oradea
Telefon: 0752.516.127
Telefon: 0752.516.127
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21



