Telefon mobil Samsung Galaxy A17, Dual SIM, 4GB RAM, 128GB, 5G, Black
Samsung
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 83879
Magazin: Euroamanet & Exchange Transilvaniei
Locatie: str. Transilvaniei nr. 33, Oradea
Telefon: 0752.516.127
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
555.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2 GHz 2.4 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate Senzor de lumina Senzor geomagnetic |
| Culoare | Negru |
| Clasa eficienta energetica | Clasa B |
| Dimensiuni | 77.9 x 7.5 x 164.4 mm |
| Greutate | 192 g |
| An aparitie | 2025 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Euroamanet & Exchange Transilvaniei
str. Transilvaniei nr. 33, Oradea
Telefon: 0752.516.127
Telefon: 0752.516.127
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21



