Telefon mobil Samsung Galaxy A13, 64GB, 4GB RAM, 5G, Blue
Samsung
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 41289
Magazin: Euroamanet & Exchange Decebal
Locatie: str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
395.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.2 GHz 2 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiuni | 76.5 x 8.8 x 164.5 mm |
| Greutate | 195 g |
| An aparitie | 2022 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Euroamanet & Exchange Decebal
str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Telefon: 0799.876.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21


