Cod produs: 170228
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
495.00 Lei
Cumpara
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Versiune sistem operare | Android 14 |
| Model procesor | Mediatek Helio G92 Max |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2 GHz 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon Cheie SIM Cablu de date USB Type-C |
| Culoare | Auriu |
| Dimensiuni | 165.7 x 8 x 76.2 mm |
| Greutate | 196 g |
| SAR (W/kg) | 0.81 |
| An aparitie | 2024 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| Protectie | Dustproof Water-Resistant |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.72 inch |
| Tip display | LCD IPS |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii display | 90 Hz 580 nits (typ) 690 nits (HBM) |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Slot card memorie | MicroSDXC |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 1 |
| Rezolutie camera principala | 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 8 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Caracteristici foto/video | Panorama HDR |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 6000 mAh |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24

