Telefon mobil OPPO A17, Dual SIM, 64GB, 4GB RAM, 4G, Midnight Black
Cod produs: 171113
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
345.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Versiune sistem operare | Android 12 |
| Model procesor | MediaTek Helio G35 |
| Frecventa procesor | 2.3 GHz 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Senzor de proximitate Senzor de lumina Senzor gravitational Senzor geomagnetic |
| Culoare | Midnight Black |
| Dimensiuni | 75.6 x 8.3 x 164.2 mm |
| Greutate | 189 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.81 W/kg Corp: 0.94 W/kg |
| An aparitie | 2022 |
| Altele | Glonass Beidou |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| Protectie | Waterproof |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.56 inch |
| Tip display | LCD |
| Rezolutie (pixeli) | 1612 x 720 |
| Functii display | 16.7 milioane culori HD+ 269 PPI Rata de refresh 60 Hz Luminozitate: 600 nits |
Memorie
| Memorie interna | 64 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n |
| Porturi | Jack 3.5 mm microUSB |
Foto video
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 2 MP Depth 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 5 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Caracteristici foto/video | Panorama Time-lapse Temporizator Night mode |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24

