Cod produs: 81242
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 95.00 Lei
95.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Telefon clasic |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Mini SiM |
| Continut pachet | Telefon |
| Culoare | Roz |
| Dimensiuni | 49.2 x 14.4 x 119 mm |
| Greutate | 73 g |
| An aparitie | 2019 |
| Tehnologie | 2G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 1.77 inch |
| Tip display | TFT |
| Rezolutie (pixeli) | 120 x 160 |
Memorie
| Memorie interna | 4 MB |
| Memorie RAM | 4 MB |
Conectivitate
| Porturi | Jack 3.5 mm microUSB |
Foto video
| Blit | Nu |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 800 mAh |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21




