Telefon mobil Motorola Razr 50 ultra, Dual SIM, 12GB RAM, 512GB, 5G
Cod produs: 169856
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 129 Lei
1285.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Telefon pliabil |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Versiune sistem operare | Android 14 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate |
| Dimensiuni | 74 x 7.1 x 171.4 mm |
| Greutate | 189 g |
| SAR (W/kg) | Nespecificat |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.9 inch |
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2640 |
Memorie
| Memorie interna | 512 GB |
| Memorie RAM | 12 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6e |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 50 MP Wide 50 MP Telephoto |
| Rezolutie camera frontala | 32 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD 4K |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 4000 mAh |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24



