Telefon mobil Motorola Moto g04, Dual SIM, 8GB RAM, 128GB, Concord Black
Cod produs: 41040
Magazin: Euroamanet & Exchange Decebal
Locatie: str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
295.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Versiune sistem operare | Android 14 |
| Model procesor | Unisoc T606 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 1.6 GHz |
| Senzori | Accelerometru Amprenta Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 74.53 x 7.99 x 163.49 mm |
| Greutate | 178.8 g |
| An aparitie | 2024 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| Protectie | Water-Resistant |
| RO-ALERT | Da |
Euroamanet & Exchange Decebal
str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Telefon: 0799.876.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21


