Telefon mobil Motorola G60, Dual SIM, 128GB, 6GB RAM, 6000 mAh, Dynamic Grey
Cod produs: 170652
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
385.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Versiune sistem operare | Android 11 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 732G |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.3 GHz 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni | 75.9 x 9.8 x 169.6 mm |
| Greutate | 225 g |
| An aparitie | 2021 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| Protectie | Splashproof |
| RO-ALERT | Da |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24

