Telefon mobil Motorola Edge 60 Fusion, 256GB, 8GB RAM, 5G
Cod produs: 170226
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
785.00 Lei
Cumpara
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM eSIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Versiune sistem operare | Android 15 |
| Model procesor | MediaTek Dimensity 7300 |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Manual utilizare Cheie SIM Cablu de date USB Type-C Carcasa protectie |
| Culoare | Albastru inchis |
| Clasa eficienta energetica | Clasa A |
| Dimensiuni | 73 x 7.95 x 161 mm |
| Greutate | 178 g |
| SAR (W/kg) | Corp: 1.22 W/kg Cap: 0.95 W/kg |
| An aparitie | 2026 |
| Altele | IP69 Deblocare faciala |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| Protectie | Splashproof |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.67 inch |
| Tip display | OLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2712 x 1220 |
| Functii display | HDR10+ Ecran curbat 100% DCI-P3 Rata de raspuns la atingere 300 Hz Rata de refresh 120 Hz 4500 nits (peak) Tehnologie de 10 biti |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera frontala | 32 Mpx |
| Rezolutie video | 4K |
| Caracteristici foto/video | Face zoom Panorama HDR Detectie zambet Ultra macro Mod portret Night mode Inregistrare duala |
| Blit | Da |
Alimentare
| Incarcator inclus | Nu |
| Capacitate baterie | 5200 mAh |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24

