Telefon mobil Motorola Edge 30 Fusion, Dual SIM, 128GB, 8GB RAM, 5G
Cod produs: 170300
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
495.00 Lei
Cumpara
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Versiune sistem operare | Android 12 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 888 5G |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.42 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Culoare | Cosmic Grey |
| Dimensiuni | 71.9 x 7.45 x 158.4 mm |
| Greutate | 175 g |
| An aparitie | 2022 |
| Altele | IP52 Senzor amprenta in ecran Incarcare rapida 68W |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24

