Telefon mobil Motorola Edge 20, Dual SIM, 128GB, 8GB RAM, 5G
Cod produs: 19981
Magazin: Euroamanet & Exchange Gara
Locatie: str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
395.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Versiune sistem operare | Android 11 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.4 GHz 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Dimensiuni | 76 x 6.99 x 163 mm |
| Greutate | 163 g |
| SAR (W/kg) | 1 1.50 W/kg (body) |
| An aparitie | 2021 |
| Tehnologie | 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.7 inch |
| Tip display | OLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2400 x 1080 |
| Functii display | Corning Gorilla Glass 3 HDR10+ |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 16 MP Ultrawide 8 MP Telephoto 108 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 32 Mpx |
| Rezolutie video | HD Full HD 4K |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Panorama HDR |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 4000 mAh |
Brand: Motorola
Euroamanet & Exchange Gara
str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Telefon: 0771.163.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21



