Cod produs: 81171
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 85.00 Lei
85.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Telefon clasic |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Mini SiM |
| Continut pachet | Telefon |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 52 x 13 x 115 mm |
| Greutate | 72 g |
| Tehnologie | 2G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 1.77 inch |
| Rezolutie (pixeli) | 160 x 128 |
Memorie
| Slot card memorie | MicroSD |
Conectivitate
| Porturi | Jack 3.5 mm microUSB |
Foto video
| Blit | Nu |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 600 mAh |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21


