Telefon mobil Huawei Mate Xs 2, 8GB RAM, 512GB, 4G, White
Cod produs: 42708
Magazin: Euroamanet & Exchange Iosia
Locatie: Calea Cazaban nr.55 bl Pc 2, Oradea
Telefon: 0770.902.454
Greutate: 1 Kg
Avans: 184 Lei
1835.00 Lei
Cumpara
Caracteristici generale
| Tip telefon | Telefon pliabil |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | EMUI |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Versiune sistem operare | EMUI 12 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Numar nuclee | 8 |
| Senzori | Barometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate Senzor de lumina Senzor gravitational |
| Continut pachet | Telefon |
| Culoare | Alb |
| Dimensiuni | 139.3 x 5.4 x 156.5 mm 75.5 x 11.1 x 156.5 mm |
| Greutate | 255 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.50 W/kg Corp: 1.20 W/kg |
| An aparitie | 2022 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 7.8 inch |
| Tip display | OLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2480 x 2200 2480 x 1176 |
| Functii display | Rata de reimprospatare de pana la 120 Hz |
Memorie
| Memorie interna | 512 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Slot card memorie | NM |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 8 MP Telephoto 50 MP Wide 13 MP Ultrawide |
| Rezolutie camera frontala | 10.7 Mpx |
| Rezolutie video | 4K |
| Caracteristici foto/video | Detectia fetei Panorama Slow motion Detectie zambet Time-lapse |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 4600 mAh |
Euroamanet & Exchange Iosia
Calea Cazaban nr.55 bl Pc 2, Oradea
Telefon: 0770.902.454
Telefon: 0770.902.454
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21




