Telefon mobil Honor 90, 12GB RAM, 512GB, 5G, Midnight Black
Cod produs: 14227
Magazin: Euroamanet & Exchange Lotus
Locatie: str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
635.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.7 inch |
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2664 x 1200 |
| Functii display | Ecran curbat |
Memorie
| Memorie interna | 512 GB |
| Memorie RAM | 12 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 200 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 50 Mpx |
| Rezolutie video | 4K |
| Caracteristici foto/video | Panorama HDR Detectie zambet Time-lapse Ultra macro Temporizator Night mode |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Euroamanet & Exchange Lotus
str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Telefon: 0738.752.533
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21





