Telefon mobil Apple iPhone 13, 128GB, 5G, Midnight
Apple
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 170251
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 110 Lei
1095.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
Procentaj Baterie : 79%
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM eSIM |
| Sistem de operare | iOS |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Incarcare wireless |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Versiune sistem operare | iOS 15 |
| Model procesor | Apple A15 Bionic |
| Numar nuclee | 6 |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Recunoastere faciala Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Cablu USB-C - Lightning |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 71.5 x 7.65 x 146.7 mm |
| Greutate | 174 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.99 W/kg Corp: 0.98 W/kg |
| An aparitie | 2021 |
| Tehnologie | 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24

