Telefon mobil Apple iPhone 12, 64GB, 4GB RAM, 5G
Apple
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 169357
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
995.00 Lei
Cumpara
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Single SIM |
| Tip SIM | Nano SIM + eSIM |
| Sistem de operare | iOS |
| Versiune sistem operare | iOS 14 |
| Model procesor | Apple A14 Bionic (5 nm) |
| GPU | Apple GPU (4-core graphics) |
| Tehnologii | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Conectivitate | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS |
| Senzori | Accelerometru, Barometru, Giroscop, Recunoastere faciala, Senzor de proximitate, Senzor de lumina |
| Dimensiuni | 146.7 x 71.5 x 7.4 mm |
| RO-ALERT | Da |
| Greutate | 164 g |
| SAR (W/kg) | 0.99 |
| An aparitie | 2020 |
| Protectie | IP68 dust/water resistant (panla la 6m pentru 30 min) |
AFISARE
| Dimensiune ecran | 6.1 inch |
| Tip display | Super Retina XDR OLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1170 x 2532 |
| Caracteristici ecran | Scratch-resistant glass, oleophobic coatingDolby Vision, Wide color gamut, True-tone |
MEMORIE
| Memorie interna | 64 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip | NVMe |
CONECTIVITATE
| Versiune Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Porturi | Lightning, USB 2.0 |
FOTO VIDEO
| Rezolutie camera principala | 12MP (wide) + 12MP (ultrawide) |
| Numar camere | 4 |
| Rezolutie camera frontala | 12MP (wide) + SL 3D, (depth/biometrics sensor) |
| Rezolutie video | 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120fps |
| Caracteristici foto/video | gyro-EIS, HDR, Panorama, Slow motion, Time-lapse, Geotagging |
| Blit | Da |
ALIMENTARE
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 2775 mah |
| Caracteristici incarcare | Fast charging 20W, USB Power Delivery 2.0, Qi fast wireless charging 15W |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24




