Cod produs: 34229
Magazin: Euroamanet & Exchange Decebal
Locatie: str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
335.00 Lei
Vandut
Caracteristici generale
| Model | P40 LITE |
|---|---|
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| SIM | Nano SIM |
| Retea 2G | GSM: Bands 2 / 3 / 5 / 8 (850 / 900 / 1.800 / 1.900 MHz),CDMA: BC0 |
| Retea 3G | WCDMA: Bands 1 / 2 / 4 / 5 / 6 / 8 / 19, TDS: Bands 34 / 39 |
| Retea 4G | FDD LTE: Bands 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 7 / 8 / 18 / 19 / 20 / 28A, TDD LTE: Bands 34 / 38 / 39 / 40 / B41 (2.535 - 2.655 MHz) |
| Retea 5G | 5G NR NSA N1, N3, N28A, N38, N41, N79, N78, N77 |
| Retea | 5G |
| Sistem de operare | Android |
| Altele | EMUI 10.1.1 |
Ecran
| Tip ecran | LTPS |
|---|---|
| Dimensiune ecran | 6.5 inch |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Alte specificatii ecran | Culori 16.7M, 405ppi, Multi-Touch 10 puncte |
Memorie
| Capacitate stocare | 128 GB |
|---|---|
| Memorie RAM | 6 GB |
| Slot card | NM Card, utilizand slotul de SIM 2 |
| Capacitate maxima card memorie | 256 GB |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
|---|---|
| Procesor | Kirin820 |
| Frecventa (GHz) | 1 x Cortex-A76 Based 2.36GHz + 3 x Cortex-A76 Based 2.22GHz + 4 x Cortex-A55 1.84GHz |
Foto video
| Camera principala | Cvadrupla |
|---|---|
| Rezolutie (Mp) | 64MP (Wide) f/1.8 + 8MP (Ultra-Wide) f2.4 + 2MP (Macro) f2.4 + 2MP (Bokeh) f2.4, AF |
| Facilitati | AI camera, Super Wide Angle, Night shot, AR lens(3D Qmoji, Effects), Portrait mode, Super Macro, Photo, Pro mode, Video, Professional video, Panorama, Light painting (including traffic trails, light graffiti, silky water, and star trails), HDR, Time-lapse, Slow-mo, Ultra snapshot, Filter, Wide aperture video, Timer, Audio control, Capture smiles, Perfect selfie. |
| Rezolutie video | 4K |
| Blitz | LED single color temperature |
| Focus | Automatic focus (AF), phase detection auto focus (PDAF), contrast detection auto focus (CDAF) |
| Selfie Camera | 16MP, f/2.0, FF, Rezolutie foto 4608 x 3456, Rezolutie video: 1920 x 1080, Portrait, AR lens, Time-Lapse, Filter, Stickers, Capture smiles, Mirror reflection, Audio control, Timer |
Date
| WLAN | 2.4G: 802.11 b/g/n, 5G: 802.11 a/n/ac, Wi-Fi hotspot, Wi-Fi Direct, DL 4x4 MIMO |
|---|---|
| Bluetooth | 5.0, BLE |
| GPS | GPS, AGPS, GLONASS, QZSS, Galileo |
| USB | Type-C, USB 2.0 |
| NFC | Da |
Informatii suplimentare
| Difuzor | Da |
|---|---|
| Senzori | Ambient light sensor, Compass, Gyroscop, Senzor de amprenta, Senzor de proximitate, Senzor gravitational |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
Baterie
| Tip baterie | Lithium polymer, Incarcare in 1.15 ore |
|---|---|
| Fast Charging | Da |
| Capacitate baterie (mAh) | 4200mAh |
Altele
| Greutate (g) | 189 |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 162.31 x 75.0 x 8.58 |
Euroamanet & Exchange Decebal
str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Telefon: 0799.876.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21