Tableta HONOR Pad X8a, 11", 4GB, 128GB , Wifi, Space Gray
Cod produs: 170028
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
455.00 Lei
Cumpara
| Conectivitate | Fara SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Versiune sistem operare | Android 14 |
| Tehnologie | Bluetooth Wi-Fi |
| Incarcator inclus | Nu |
| Senzori | Lumina ambientala Accelerometru Gravitate |
| Functii | Microfon |
| Continut pachet | 1 x Cablu Incarcare 1 x Tableta |
| Culoare | Space Grey |
| Inaltime | 168.46 mm |
| Latime | 256.91 mm |
| Grosime | 7.25 mm |
| Greutate | 495 g |
Procesor
| Producator procesor | Qualcomm |
| Model procesor | Snapdragon 680 4G |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa | 2.4 GHz 1.9 GHz |
Afisare
| Tehnologie display | TFT |
| Diagonala display | 11 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| Numar culori | 16.7 milioane |
Memorie
| Capacitate memorie | 128 GB |
Stocare
| Capacitate stocare | 4 GB |
Conectivitate
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Wireless | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | 1 x USB-C |
Acumulator
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Capacitate acumulator | 8300 mAh |
Multimedia
| Rezolutie camera principala | 5 Mpx |
| Rezolutie camera frontala | 5 Mpx |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24
