Samsung Galaxy Watch6 Classic, 47mm, BT, Black
Samsung
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 79690
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
475.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Sistem inchidere | Catarama |
Caracteristici generale
| Stil | Casual |
| Sistem de operare compatibil | Android |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Culoare curea/bratara | Negru |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare carcasa | Negru |
| Conectivitate | Wi-Fi GPS NFC Bluethooth |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Sistem de operare | Wear OS by Samsung |
| Greutate | 59 g |
Specificatii tehnice
| Display | Digital |
| Tip display | AMOLED |
| Dimensiune display | 47 mm |
| Stil display | Rotund |
| Capacitate memorie RAM | 2 GB |
| Capacitate stocare | 16 GB |
Functii
| Activitate monitorizata | Pasi Ceas Puls |
| Senzori | Barometru Compas Gyro Lumina ambientala Accelerometru |
| Tehnologie | Smart |
Brand: Samsung
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21



