Cod produs: 169971
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
285.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Sistem inchidere | Catarama |
| Dimensiune carcasa (mm) | 39.3 x 40.4 x 9.8 mm |
Caracteristici generale
| Stil | Casual |
| Sistem de operare compatibil | Android |
| Tip SIM | eSIM |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Culoare curea/bratara | Pink Gold |
| Culoare carcasa | Pink Gold |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Sistem de operare | Wear OS by Samsung |
| Greutate | 28.7 g |
Specificatii tehnice
| Display | Digital |
| Tip display | Super AMOLED |
| Dimensiune display | 40 mm |
| Stil display | Rotund |
| Tip procesor | Dual core |
| Frecventa procesor | 1.18 GHz |
| Capacitate memorie RAM | 1.5 GB |
| Capacitate stocare | 16 GB |
| Format audio | MP3 WAV AAC M4A 3GA OGG AMR AWB |
| Capacitate baterie | 284 mAh |
| Autonomie | 40 h |
Functii
| Activitate monitorizata | Pasi Ceas Puls Vreme |
| Functii | GPS NFC GLONASS Galileo Beidou |
| Senzori | Barometru Senzor de miscare PPG (Heart rate monitor) Lumina Giroscop Geomagnetic Accelerometru |
| Tehnologie | Smart |
| Serie | Galaxy Watch 5 |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24


