Cod produs: 169453
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 95.00 Lei
95.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici tehnice
| Tip | In ear |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| True Wireless | Da |
| Functii | Rezistent la apa Rezistent la praf Iluminare LED Microfon Izolare zgomot exterior Extra Bass |
| Impedanta iesire | 16 Ω |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Diametru difuzor | 6 mm |
Caracteristici generale
| Culoare | Negru |
| Greutate | 60.3 g |
Eficienta
| Timp incarcare | 2 h |
| Autonomie | 12 h |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24


