Sistem audio LG XBOOM RNC5, Bluetooth, Radio FM, Karaoke, Wireless Party Link, Double Bass-Boost
Cod produs: 169687
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
775.00 Lei
Cumpara
| Tip produs | Sistem audio |
| Tip | Standard |
| Conectivitate | Bluetooth USB |
| Utilizare | Uz casnic |
| Numar canale | 1 |
| Impedanta iesire | 8 Ω 3 Ω |
| Raspuns in frecventa | 87.5 ~ 108.0 MHz |
| Conectori | USB Bluetooth |
| Continut pachet | 1 x Sistem audio |
| Culoare | Negru |
Redare
| Formate audio suportate | MP3 |
| Functii | Karaoke Control treble Control bass Bass Boost Party Lights DJ Effects |
Radio
| Tuner | FM DAB+ |
Dimensiuni
| Lungime | 344 mm |
| Latime | 330 mm |
| Inaltime | 685 mm |
| Greutate | 13.8 Kg |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24
