Cod produs: 14179
Magazin: Euroamanet & Exchange Lotus
Locatie: str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
115.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip boxa | Portabila |
| Culoare | Negru |
| Caracteristici cheie | Rezistent la apa |
Caracteristici tehnice
| Functii | Incarcare USB Rezistenta la socuri |
| Conectivitate | Bluetooth NFC Jack audio 3.5 mm |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Autonomie acumulator | 15 h |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Distanta maxima de operare | 30 m |
Caracteristici audio
| Numar difuzoare | 4 |
| Raspuns in frecventa | 90 - 20000 Hz |
| Sensibilitate | 90 dB |
Dimensiuni
| Adancime | 67 mm |
| Inaltime | 180 mm |
| Greutate | 548 g |
Euroamanet & Exchange Lotus
str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Telefon: 0738.752.533
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21


