Boxa portabila Sony ULT FIELD 1, ULT Power Sound, Bluetooth 5.3, Rezistenta la apa IP67, ULT Power Sound, Autonomie 12 ore, Negru
Cod produs: 20031
Magazin: Euroamanet & Exchange Gara
Locatie: str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
335.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip boxa | Portabila |
| Culoare | Negru |
| Caracteristici cheie | Rezistent la apa Microfon Rezistenta la praf |
Caracteristici tehnice
| Functii | Extra Bass |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Autonomie acumulator | 12 h |
Dimensiuni
| Latime | 206 mm |
| Adancime | 76 mm |
| Inaltime | 77 mm |
| Greutate | 650 g |
Euroamanet & Exchange Gara
str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Telefon: 0771.163.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21



