Cod produs: 80886
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
655.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip boxa | Portabila |
| Culoare | Negru |
| Caracteristici cheie | Rezistent la apa |
Caracteristici tehnice
| Functii | Incarcare USB |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Conectivitate | Bluetooth USB |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Autonomie acumulator | 15 h |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiune alimentare | 5 V 9 V 12 V 15 V 20 V |
Caracteristici audio
| Putere | 100 W |
| Raspuns in frecventa | 53.5 - 20000 Hz |
Dimensiuni
| Latime | 29.85 cm |
| Adancime | 13.4 cm |
| Inaltime | 13.6 cm |
| Greutate | 1.96 Kg |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21



