Cod produs: 19984
Magazin: Euroamanet & Exchange Gara
Locatie: str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
335.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip boxa | Portabila |
| Material | Cauciuc |
| Culoare | Negru |
| Caracteristici cheie | Rezistent la apa Speaker pairing |
Caracteristici tehnice
| Conectivitate | Bluetooth |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Autonomie acumulator | 10 h |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Capacitate acumulator | 3000 mAh |
| Tensiune alimentare | 5 V |
Caracteristici audio
| Putere | 16 W |
| Raspuns in frecventa | 85 - 20000 Hz |
| Sensibilitate | 80 dB |
Dimensiuni
| Latime | 64 mm |
| Adancime | 64 mm |
| Inaltime | 169 mm |
| Greutate | 450 g |
Accesorii
| Continut pachet | 1 x Boxa |
Euroamanet & Exchange Gara
str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Telefon: 0771.163.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21



