Boxa portabila Bang & Olufsen Beosound A1 2nd Gen, Black Anthracite
Cod produs: 83337
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
495.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip boxa | Portabila |
| Material | Plastic Aluminiu Piele naturala |
| Culoare | Negru antracit |
| Caracteristici cheie | Rezistent la apa Microfon Speaker pairing |
Caracteristici tehnice
| Functii | Rezistent la praf Incarcare USB Rezistenta la socuri Asistenta vocala |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Autonomie acumulator | 18 h |
| Capacitate acumulator | 3000 mAh |
| Tensiune alimentare | 5 V |
Caracteristici audio
| Numar difuzoare | 1 |
| Raspuns in frecventa | 55 - 20000 Hz |
Dimensiuni
| Latime | 133 mm |
| Adancime | 133 mm |
| Inaltime | 46 mm |
| Greutate | 558 g |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21


