Microfon Wireless Profesional Shure SLX 2/Beta 58 A Cu Statie SLX 4 7STAR
Cod produs: 80387
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
755.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Destinat pentru | Sistem wireless |
| Sursa sunet | Vocal |
| Tip | Dinamic |
| Utilizare | Profesional |
| Tip conexiune | Wireless |
| Tip transmisie | Digital |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Tip captare | Cardioid |
| Continut pachet | 1x Microfon 1x Receiver (Receptor) |
| Culoare | Negru |
Specificatii tehnice
| Raspuns in frecventa | 45 - 15000 Hz |
| Sensibilitate | 100 dB |
| Conectori intrare | Wireless |
Dimensiuni
| Lungime | 197 mm |
| Latime | 42 mm |
| Diametru | 134 mm |
| Greutate | 816 g |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21







