Cod produs: 81267
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
345.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip produs | Subler |
| Tip | Cu baterii |
| Valori masurate | Distante/Lungimi |
| Unitate de masura | Milimetri |
| Numar valori masurate | 1 |
| Material | Inox |
| Functii | Afisaj LCD |
| Continut pachet | 1 x Manual de utilizare 1 x Subler 1 x Baterie 1 x Cutie transport |
| Culoare | Negru Argintiu |
Specificatii tehnice
| Distanta maxima masurata | 150 mm |
| Interval de masurare | 0 - 150 mm |
| Numar indicatori | 3 |
| Clasa de protectie | Fara |
| Baterii incluse | Da |
| Baterii necesare | 1 x 1.55V |
Dimensiuni
| Lungime | 233 mm |
| Latime | 77 mm |
| Inaltime | 13 mm |
| Greutate | 168 g |
| Lungime sonda | 150 mm |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21



