Subler digital ABS, Mitutoyo, 0-500mm, capete in varfuri, 551-204-10
Cod produs: 81267
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
345.00 Lei
Cumpara
|
Specificatii tehnice |
|
| Digital/Analog | Digital |
| Inch-Metric | Metric |
| Interval | 0 - 500 mm |
| Masurare interioara de la | 20.1 mm |
| Eroare maxima permisa E MPE | ±0,06 mm |
| Eroare maxima permisa S MPE | ±0,06 mm |
| Masa | 1060 g |
| Pas digital | 0,01 mm |
| Viteza maxima de raspuns | Nelimitata |
| Livrare | Intr-o valiza, inclusiv 1 baterie SR-44 |
| Afisaj | LCD, inaltimea caracterelor 9 mm (200 mm), 11 mm (300 mm), 10 mm (>300 mm) |
| OFFSET | 10 mm (numai pentru tipul IP67) |
| Durata de viata a bateriei | Aproximativ 5 ani, la uz normal |
| ORIGIN (ABS-Zero) | Da |
| Oprire automata după 20 de minute de neutilizare | Da |
| Alarma de tensiune scazuta | Da |
| Iesire de date | Da |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21

