Scripete, palan electric Powerplus POWX901, 1000W, greutate 400kg/6m, 200kg/12m
Cod produs: 6061
Magazin: Euroamanet & Exchange Nufarul Capat
Locatie: str. Nufarului nr. 82, Oradea
Telefon: 0772.279.014
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
595.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip produs | Palan electric |
| Material | Metal |
| Culoare | Galben |
Caracteristici tehnice
| Putere | 1000 W |
| Greutate maxima suportata | 400 Kg |
| Viteza de ridicare | 4 m/min |
| Inaltime maxima de ridicare | 12 m |
Dimensiuni
| Lungime cablu/lant | 12 m |
| Diametru cablu/lant | 4 mm |
| Greutate | 17 Kg |
Euroamanet & Exchange Nufarul Capat
str. Nufarului nr. 82, Oradea
Telefon: 0772.279.014
Telefon: 0772.279.014
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21



