Cod produs: 12625
Magazin: Euroamanet & Exchange Gara
Locatie: str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
115.00 Lei
Vandut
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Unghiular |
| Tip lucrare | Semiprofesional |
| Tip alimentare | La retea |
| Suprafata lucru | Metal Beton Ceramica |
| Functii | Maner reglabil Oprire rapida |
| Culoare | Negru Albastru |
CARACTERISTICI TEHNICE
| Putere | 800 W |
| Viteza maxima (rpm) | 11500 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
DIMENSIUNI
| Lungime cablu | 3 m |
| Diametru disc | 125 mm |
| Adancime taiere | 40 mm |
| Lungime | 32 cm |
| Latime | 12 cm |
| Greutate | 1.94 KG |
Euroamanet & Exchange Gara
str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Telefon: 0771.163.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21