Masina de insurubat cu impact compacta pe acumulator DeWALT DCF850N
Cod produs: 42997
Magazin: Euroamanet & Exchange Iosia
Locatie: Calea Cazaban nr.55 bl Pc 2, Oradea
Telefon: 0770.902.454
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
454.99 Lei
455.00 Lei
Cumpara
Caracteristici generale
| Tip produs | Masina de insurubat cu impact |
| Tip lucrare | Hobby Profesional Semiprofesional |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Suprafata lucru | Lemn Metal |
| Functii | Motor fara perii 3 viteze de lucru |
| Continut pachet | 1 x Masina de insurubat cu impact |
| Culoare | Negru Galben |
Caracteristici tehnice
| Viteza maxima (rpm) | 3250 |
| Tensiune alimentare | 18 V |
| Cuplu maxim | 205 Nm |
Dimensiuni
| Lungime | 101 mm |
| Inaltime | 200 mm |
| Greutate | 900 g |
Euroamanet & Exchange Iosia
Calea Cazaban nr.55 bl Pc 2, Oradea
Telefon: 0770.902.454
Telefon: 0770.902.454
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21



