Masina de frezat pentru nuturi Makita PJ7000J, 700 W, corp aluminiu, 110 mm
Cod produs: 170218
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
895.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip baza | Fixa & variabila |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip alimentare | La retea |
| Suprafata lucru | Lemn Plastic |
| Functii | Reglare adancime Opritor pivotant |
| Culoare | Negru Albastru |
Caracteristici tehnice
| Putere | 700 W |
| Nivel zgomot | 97 dB |
| Viteza maxima (rpm) | 11000 |
Performante
| Adancime maxima cursa | 40 mm |
Dimensiuni
| Lungime | 302 μm |
| Inaltime | 145 mm |
| Lungime cablu | 4 m |
| Greutate | 2.5 Kg |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24

